Dammann Frères Assortiment
Dammann Frères - Ontdek ons assortiment
Ontdek ons assortiment Dammann Frères thee voor horeca, kantoor en thuis.
Van klassieke zwarte en groene thee tot kruideninfusies, rooibos en fruitige Carcadets. Verkrijgbaar als losse thee en in de iconische Cristal® theezakjes.
Dammann Frères voor horeca
Op zoek naar een professioneel theeassortiment voor je restaurant, hotel, koffiebar of kantoor?
Wij helpen je graag bij het samenstellen van een assortiment op maat.
Zwarte thee
Strong Breakfast
De volle, moutige smaak van Assam, gecombineerd met de houtachtige toetsen van Ceylon en de fruitige, kruidige nuances van Darjeeling, zorgt voor een krachtige en karaktervolle thee. Met een scheutje melk wordt het een heerlijk verkwikkende kop thee, ideaal om de dag goed te beginnen.
Zetadvies: 90 °C · 4-5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Earl grey
Een tijdloze klassieker en wellicht de bekendste gearomatiseerde thee ter wereld. Deze verfijnde Earl Grey combineert een zorgvuldig geselecteerde melange van zwarte thee met de frisse, karakteristieke geur van bergamot uit Calabrië. Het resultaat is een elegante en evenwichtige thee met levendige citrusaccenten en een aangenaam fruitig karakter.
Een toegankelijke maar verfijnde klassieker die zowel puur als met een scheutje melk heerlijk tot zijn recht komt.
Smaakprofiel: fris, fruitig & citrusachtig
Zetadvies: 90 °C · 4-5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Ceylan O.P. Finest
Een klassieke zwarte Ceylonthee uit Sri Lanka, samengesteld uit mooi gelijkmatige en zorgvuldig gerolde Orange Pekoe-theebladeren. De infusie is licht en verfijnd, met een zachte houtachtige aanzet, subtiele toetsen van noten en bloemen en een licht droge, aangenaam frisse afdronk.
Dankzij zijn elegante en toegankelijke karakter is deze thee bijzonder geschikt als lichte ontbijtthee of als verfijnde thee voor elk moment van de dag. Heerlijk puur, maar ook perfect met een klein scheutje koude melk.
Smaakprofiel: licht, houtachtig & subtiel floraal
Zetadvies: 90 °C · 3-5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 500g
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Darjeeling G.F.O.P Supérieur 2nd flush
Een verfijnde zomeroogst uit Darjeeling, samengesteld uit theebladeren afkomstig van verschillende gerenommeerde tuinen in de regio. De tweede pluk, of Second Flush, staat bekend om haar rijkere en meer uitgesproken aromatische karakter.
De infusie is mooi evenwichtig en elegant, met een zachte aanzet van amandel, gevolgd door rijpe fruitige toetsen van perzik en een lange, karakteristieke finale die doet denken aan muskaatdruif. Een lichte astringentie geeft de thee extra structuur en frisheid zonder zijn verfijning te verliezen.
Een uitstekende keuze voor liefhebbers van pure zwarte thee die op zoek zijn naar finesse en complexiteit. Ideaal in de ochtend of tijdens de namiddag, bij voorkeur puur gedronken om alle aroma’s volledig tot hun recht te laten komen.
Smaakprofiel: elegant, fruitig en subtiele tanninestructuur
Aroma’s: amandel, rijpe perzik, muskaatdruif
Herkomst: Darjeeling, India
Zetadvies: 90 °C · 4-5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
4 Fruits Rouges
Een heerlijk fruitige melange van zwarte thee, verrijkt met de volle aroma’s van kers, aardbei, framboos en rode bes.
De krachtige basis van zwarte thee vormt een mooi evenwicht met het zoete en licht frisse karakter van het rode fruit. Het resultaat is een toegankelijke, geurige thee met een uitgesproken fruitige smaak en een zachte afdronk.
Een echte publiekslieveling die zowel bij het ontbijt als in de namiddag perfect tot zijn recht komt. Ook heerlijk licht afgekoeld of als frisse ijsthee.
Zetadvies: 4–5 min. | 90 °C
Smaakprofiel: fruitig, zacht en aromatisch
Aroma’s: kers, aardbei, framboos en rode bes
Zetadvies: 90 °C · 4-5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: Beschikbaar op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Pomme d'Amour
Een warme en gourmand melange van zwarte thee met het heerlijke aroma van in de oven gebakken, gekaramelliseerde appel. Een subtiele toets van marasquin geeft de thee extra diepte en rondheid en doet denken aan zacht gestoofd of gekonfijt fruit.
Het resultaat is een volle, uitnodigende thee met een uitgesproken dessertachtig karakter, zonder zijn elegantie te verliezen. Ideaal voor wie houdt van zachte, fruitige en licht zoete smaken, zowel bij het ontbijt als tijdens een ontspannen namiddagmoment.
Smaakprofiel: zacht, fruitig en gourmand
Aroma’s: appel, karamel en marasquin
Zetadvies: 90 °C · 4-5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: Beschikbaar op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Coquelicot Gourmand
Een heerlijk gourmande zwarte thee waarin bloemige en fruitige toetsen samensmelten met zachte, zoete aroma’s. De melange wordt verrijkt met bloemblaadjes en combineert nuances van framboos, kers en viooltjes met de warme smaak van vanille, amandel en biscuit.
Het resultaat is een ronde en verleidelijk aromatische thee die doet denken aan versgebakken koekjes, amandelgebak en ouderwets snoepgoed. Een bijzonder toegankelijke melange voor wie houdt van een zachte zwarte thee met een uitgesproken dessertachtig karakter. Ook verrassend lekker als ijsthee.
Smaakprofiel: zacht, gourmand en fruitig
Aroma’s: framboos, kers, viooltjes, vanille, amandel en biscuit
Zetadvies: 90 °C · 4-5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: Beschikbaar op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Violette
Een elegante en uitgesproken florale zwarte thee, verfijnd met het delicate aroma van viooltjes. De volle basis van zwarte thee krijgt hierdoor een zachte, geurige toets die doet denken aan een frisse wandeling door het bos in het voorjaar.
Het resultaat is een verfijnde en karaktervolle thee met een duidelijk bloemig profiel, zonder zwaar te worden. Ideaal voor liefhebbers van klassieke gearomatiseerde zwarte thee en bijzonder aangenaam als rustig theemoment in de namiddag.
Smaakprofiel: floraal, zacht en verfijnd
Aroma’s: viooltjes
Zetadvies: 90 °C · 4-5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: Beschikbaar op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Groene thee
Sencha Fukuyu
Sencha-thee (waarvan de blaadjes na een korte stoombehandeling tot platte, naaldvormige blaadjes worden gevormd) wordt in Japan gewaardeerd om zijn verfrissende smaak.
Deze zomeroogst geeft een krachtige kop met uitgesproken plantaardige en zilte, maritieme toetsen en een lichte wrangheid.
Perfect als begeleider van vis en schaaldieren, rauwe vis en verse geitenkaas.
Zetadvies: 75 °C · 2–3 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Gunpowder
Een klassieke Chinese groene thee waarvan de bladeren strak worden opgerold tot kleine bolletjes – vandaar de poëtische Chinese benaming “theeparels”. Gunpowder geeft een levendige, frisse infusie met een uitgesproken plantaardig karakter en een aangename lichte astringentie. In de smaak komen subtiele toetsen van groene amandel en tabak naar voren, wat deze thee een verrassend krachtig en karaktervol profiel geeft.
Dankzij zijn frisse en dorstlessende karakter is Gunpowder zowel puur heerlijk als de ideale basis voor de traditionele Marokkaanse muntthee, gecombineerd met verse munt en eventueel wat suiker.
Smaakprofiel: fris, plantaardig en licht krachtig
Aroma’s: groene amandel en subtiele tabakstoetsen
Herkomst: China
Zetadvies: 80 °C · 3–4 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: Beschikbaar op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
L'ôriental
Een heerlijk aromatische groene thee waarin het frisse, plantaardige karakter van groene thee wordt gecombineerd met de fruitige aroma’s van passievrucht, perzik en wilde aardbei. Het resultaat is een zachte en verfijnde infusie met een uitgesproken fruitig karakter en een aangenaam frisse, fluweelzachte afdronk.
Een toegankelijke en geurige thee die zowel door liefhebbers van groene thee als van fruitige melanges wordt gewaardeerd. Dankzij zijn frisse karakter is L’Ôriental heerlijk op ieder moment van de dag en ook bijzonder geschikt tijdens de warmere maanden.
Smaakprofiel: fris, plantaardig en fluweelzacht
Aroma’s: passievrucht, perzik & wilde aardbei
Zetadvies: 80 - 90°C · 3–4 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Touareg: groene thee met munt
Geïnspireerd op de traditionele Marokkaanse muntthee combineert Touareg groene Gunpowder-thee met twee soorten munt. De zachte, aromatische frisheid van groene munt wordt aangevuld met de intensere en verkoelende toetsen van pepermunt. Samen zorgen ze voor een krachtige, verfrissende en mooi uitgebalanceerde infusie.
Deze uitgesproken frisse thee kan op elk moment van de dag worden gedronken. Volgens de Marokkaanse traditie komt hij het best tot zijn recht wanneer hij zeer warm en licht gezoet wordt geserveerd.
Smaakprofiel: fris, krachtig en plantaardig
Aroma’s: groene munt en pepermunt
Zetadvies: 90°C · 3–4 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Yunnan Vert
De Chinese provincie Yunnan staat vooral bekend om haar donkere theeën, maar brengt ook bijzonder karaktervolle groene thee voort. De donkergroene bladeren van deze Yunnan Vert geven een heldergele infusie met een volle, uitgesproken smaak en een lange, frisse afdronk.
In de smaak domineren plantaardige toetsen, aangevuld met nuances van groene amandel en een licht minerale finale. De subtiele astringentie zorgt voor extra spanning en frisheid in het kopje.
Deze thee is niet alleen heerlijk om puur te drinken, maar combineert ook mooi met licht hartige gerechten, groenterisotto, kazen en vers fruit.
Smaakprofiel: plantaardig, fris en licht mineraal
Aroma’s: groene vegetale toetsen en groene amandel
Zetadvies: 80°C · 3–4 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 500g
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Mandarin Jasmijn
Een karaktervolle Chinese groene thee met het zachte, elegante parfum van jasmijnbloesem. Volgens de traditionele Chinese methode wordt de thee geparfumeerd met verse jasmijnbloemen, die na het aromatiseren opnieuw worden verwijderd. Zo ontstaat een verfijnde thee waarin het florale karakter van witte bloemen mooi samensmelt met de frisse, plantaardige toetsen van groene thee.
De smaak is uitgesproken maar elegant, met een subtiel droge afdronk die voor extra frisheid zorgt. Heerlijk om puur te drinken en vormt dankzij zijn florale en plantaardige karakter ook een uitstekende begeleider van de Chinese en Aziatische keuken.
Smaakprofiel: floraal, fris en plantaardig
Aroma’s: jasmijn en witte bloemen
Herkomst: China
Zetadvies: 80°C · 3 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Jaune Lemon
Een frisse en levendige groene thee waarin citroengras, limoen en citroen harmonieus worden gecombineerd met de kruidige warmte van gember. De citrusaroma’s geven de thee een uitgesproken frisse en fruitige toets, terwijl de gember voor extra pit en een aangenaam verwarmend accent zorgt.
Het resultaat is een bijzonder verkwikkende en aromatische thee met een mooi evenwicht tussen frisheid en kruidigheid. Heerlijk warm, maar dankzij zijn uitgesproken citruskarakter ook uitstekend geschikt als ijsthee.
Smaakprofiel: fris, fruitig en licht kruidig
Aroma’s: citroen, limoen, citroengras en gember
Zetadvies: 80-90°C · 3 - 4 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: Enkel op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Bali
Een verfijnde en bijzonder aromatische melange van groene thee en groene jasmijnthee, verrijkt met bloemblaadjes en fruitige aroma’s van lychee, pompelmoes en wijngaardperzik. Een subtiele toets van roos en jasmijn geeft de thee zijn elegante, florale karakter.
Het resultaat is een mooi evenwicht tussen frisse, fruitige en bloemige toetsen. De exotische zoetheid van lychee en perzik wordt opgefrist door pompelmoes, terwijl roos en jasmijn voor een zachte en verfijnde afdronk zorgen. Een toegankelijke maar elegante thee die het hele jaar door kan worden gedronken, zowel warm als als ijsthee.
Smaakprofiel: fris, fruitig en floraal
Aroma’s: lychee, pompelmoes, perzik, roos & jasmijn
Zetadvies: 80-90°C · 3 - 4 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: Enkel op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Beschikbaar in ice tea: 6 zakjes
Miss Dammann
Een frisse en levendige creatie van Dammann Frères waarin groene thee wordt gecombineerd met de kruidige warmte van gember en de fruitige, lichtzure aroma’s van passievrucht en limoen. De combinatie zorgt voor een bijzonder verkwikkende thee met een mooi evenwicht tussen frisheid, fruit en een subtiele kruidigheid.
Miss Dammann groeide in enkele jaren uit tot een van de iconische melanges van het huis. De exotische passievrucht geeft een zachte fruitigheid, terwijl limoen voor een frisse toets zorgt en gember de thee extra karakter en pit geeft. Heerlijk warm, maar ook bijzonder geschikt als verfrissende ijsthee.
Zetadvies: 80-90°C · 3 - 4 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Beschikbaar in ice tea: 6 zakjes
Des Deux Chinois
Een verfijnde en verrassend aromatische groene thee waarin exotisch fruit en warme specerijen harmonieus samenkomen. Fruitige toetsen van mango, limoen en kokos geven de thee een zachte, zonnige en exotische smaak, terwijl gember en peper zorgen voor een subtiele kruidige spanning.
Het resultaat is een levendige en karaktervolle melange met een mooi evenwicht tussen fruitige frisheid en zachte kruidigheid. Een originele groene thee voor wie houdt van exotische smaken met net dat tikkeltje extra pit.
Smaakprofiel: fruitig, exotisch en licht kruidig
Aroma’s: mango, limoen, kokos en gember
Zetadvies: 80-90°C · 3 - 4 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: niet beschikbaar
Houjicha
Een bijzondere Japanse groene thee op basis van Bancha, waarvan de bladeren worden geroosterd. Door deze bereiding krijgen de bruine, bijna houtspaanderachtige theebladeren een uitgesproken geroosterd en houtachtig karakter, gecombineerd met een zachte, licht zoete smaak.
In de kop ontdek je warme aroma’s van karamel en vanille, gevolgd door een lange afdronk met toetsen van geroosterde cacao. Het resultaat is een ronde en verrassend zachte thee die duidelijk verschilt van de frisse, plantaardige stijl van klassieke Japanse groene thee.
Houjicha combineert bijzonder goed met sushi, brunchgerechten en desserts op basis van chocolade.
Smaakprofiel: geroosterd, zacht en licht zoet
Aroma’s: karamel, vanille, hout en geroosterde cacao
Zetadvies: 80°C · 2 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 100g / 500g
Beschikbaar in Sachet Christal: niet beschikbaar
Kruideninfusie
Tisane du Berger
Een verfijnde en aromatische kruidenmelange met lindebloesem, verbena, citroengras, munt en oranjebloesem.
Fris en elegant, met een mooi evenwicht tussen zachte florale toetsen en verkwikkende kruiden.
Smaak: munt – verbena - lindebloesem
Zetadvies: 100 °C · 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Verveine
Verveine is een lichte en verfrissende kruidenthee gemaakt van de blaadjes van de verbena plant. Bekend om zijn kalmerende eigenschappen, biedt deze thee een zachte citroensmaak die zowel ontspannend als verkwikkend is.
Zetadvies: 100 °C · 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Linde / Tilleul
Geniet van de kalmerende en zachte smaken van linde. Deze rustgevende kruidenthee, gemaakt van lindebloesem, is ideaal voor ontspanning aan het eind van de dag.
Zetadvies: 100 °C · 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: voorlopig niet beschikbaar
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Kamille
Een pure en verfijnde kamille-infusie, gemaakt van de bloemen van een vaste plant die voornamelijk wordt geteeld in Oost-Europa en tussen mei en juli wordt geoogst. Tijdens het infuseren ontstaat een helder goudgele kop met een zachte, fruitige smaak en verrassende toetsen van ananas.
De natuurlijke zachtheid en het delicate florale karakter maken deze cafeïnevrije infusie bijzonder aangenaam na de maaltijd of als rustgevend moment aan het einde van de dag.
Smaakprofiel: zacht, fruitig & floraal
Aroma’s: kamille en subtiele ananastoetsen
Zetadvies: 100 °C · 6 min · 1g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 100g / 400g
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*1g
Tisane De Merveilles
Een zachte en verfijnde kruideninfusie waarin verbena en lindebloesem worden gecombineerd met een rijk palet aan fruitige en florale aroma’s. Rabarber, framboos, aardbei en dadel zorgen voor een ronde, fruitige smaak, terwijl oranjebloesem en roos een elegante bloemige toets toevoegen.
Het resultaat is een bijzonder aromatische en toegankelijke infusie met een mooi evenwicht tussen zoet fruit en delicate bloemen. Omdat deze tisane geen echte thee bevat, is hij theïnevrij en dus ook ideaal om ’s avonds te drinken.
Smaakprofiel: zacht, fruitig en floraal
Aroma’s: rabarber, framboos, aardbei, dadel, oranjebloesem en roos
Zetadvies: 100 °C · 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: niet beschikbaar
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Fidji
Een frisse en bijzonder aromatische kruideninfusie waarin het groene, kruidige karakter van citroengras wordt gecombineerd met de levendige warmte van gember. Frisse toetsen van citroen en limoen geven de infusie een uitgesproken citruskarakter, terwijl de gember zorgt voor een subtiel peperige en verkwikkende afdronk.
Het resultaat is een frisse, pittige en dorstlessende infusie die zowel warm als koud uitstekend tot zijn recht komt. Dankzij de combinatie van citrus en gember is Fidji ideaal voor wie houdt van een frisse kruidenthee met net wat meer karakter. Deze infusie is ook geschikt voor koude bereiding.
Smaakprofiel: fris, kruidig en verkwikkend
Aroma’s: citroen, limoen, citroengras en gember
Zetadvies: 100 °C · 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 500g
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Witte thee
Passion de Fleurs
Deze delicate witte thee wordt subtiel geparfumeerd met de elegante aroma’s van roos, abrikoos en passievrucht. Het resultaat is een verfijnde en bijzonder aromatische infusie waarin frisse, plantaardige toetsen mooi samensmelten met florale en fruitige nuances.
De zachte structuur van witte thee vormt een elegante basis voor het rijpe fruit en het parfum van rozenblaadjes. Een lichte en verfijnde thee die zowel warm als koud uitstekend tot zijn recht komt en ideaal is voor wie houdt van een zachte, fruitig-florale thee.
Smaakprofiel: zacht, floraal en fruitig
Aroma’s: roos, abrikoos en passievrucht
Zetadvies: 80 °C · 4 - 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 100g / 500g
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Paï Mu Tan
Een verfijnde witte thee uit China, uitsluitend in het voorjaar met de hand geplukt. Na de oogst worden de bladeren slechts licht verwelkt en vervolgens gedroogd, waardoor hun natuurlijke zachtheid en delicate aroma’s optimaal behouden blijven. De grote bladeren zijn bedekt met een fijn grijswit dons, typisch voor deze elegante theesoort.
De licht abrikooskleurige infusie is zacht en subtiel floraal, met verfijnde toetsen van hooi, roos en gedroogd gras, gevolgd door een delicate, licht zoete afdronk die doet denken aan stro.
Smaakprofiel: zacht, floraal en verfijnd
Aroma’s: hooi, roos en gedroogd gras
Zetadvies: 80 °C · 4 - 5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 125g / 250g
Beschikbaar in Sachet Christal: niet beschikbaar
Carcadet
Provence
Een kleurrijke en heerlijk fruitige infusie op basis van hibiscusbloemen, appel, rozenbottel en sinaasappelschil. De zachte fruitbasis wordt verrijkt met de zonnige aroma’s van perzik en abrikoos, wat zorgt voor een frisse, sappige en bijzonder toegankelijke smaak.
Deze cafeïnevrije Carcadet is zowel warm als koud erg aangenaam. Door zijn uitgesproken fruitige karakter en levendige frisheid is Provence ook een uitstekende keuze als ijsthee tijdens warme dagen.
Smaakprofiel: fruitig, fris & licht zurig
Aroma’s: abrikoos, perzik en hibiscus
Zetadvies: 100 °C · 5 - 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Nuit d'été
Een heerlijk fruitige en verfrissende infusie op basis van hibiscusbloemen, appel en rozenbottel, verfijnd met aroma’s van framboos, aardbei en een zachte toets van room. De hibiscus zorgt voor een levendige frisheid, terwijl het rode fruit een sappig en aromatisch karakter toevoegt. De romige toets rondt het geheel mooi af en maakt deze infusie verrassend zacht en toegankelijk.
Nuit d’Été is van nature theïnevrij en kan daardoor op elk moment van de dag worden gedronken. Heerlijk warm, maar dankzij zijn uitgesproken fruitige karakter ook bijzonder geschikt als ijsthee.
Smaakprofiel: fruitig, fris en zacht
Aroma’s: framboos, aardbei, room en hibiscus
Zetadvies: 100 °C · 5 - 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Passion Framboise
Een onweerstaanbaar fruitige infusie op basis van hibiscusbloemen en rozenbottel, gecombineerd met de intense aroma’s van framboos en passievrucht. De hibiscus zorgt voor een levendige, frisse toets, terwijl framboos een zachte fruitigheid toevoegt en passievrucht voor een exotisch accent zorgt.
Het resultaat is een verfrissende en dorstlessende infusie met een uitgesproken fruitig karakter. Dankzij zijn frisse smaak is hij bijzonder geschikt als ijsthee.
Smaakprofiel: fris, fruitig en exotisch
Aroma’s: framboos, passievrucht en hibiscus
Zetadvies: 100 °C · 5 - 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Fragola
Een levendige en heerlijk fruitige infusie op basis van hibiscusbloemen, rozenbottel en stukjes appel, verfijnd met de aroma’s van rabarber, wilde aardbei en aardbei. De frisse toets van hibiscus en rabarber zorgt voor spanning, terwijl de aardbei een zachte, sappige fruitigheid toevoegt.
Het resultaat is een kleurrijke, verfrissende en bijzonder toegankelijke infusie met een mooi evenwicht tussen zoet fruit en frisse zuren. Fragola is heerlijk warm, maar komt dankzij zijn uitgesproken fruitige karakter ook uitstekend tot zijn recht als ijsthee.
Smaakprofiel: fris, fruitig en sappig
Aroma’s: aardbei, wilde aardbei, rabarber en hibiscus
Zetadvies: 100 °C · 5 - 6 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: niet beschikbaar
Hibiscus
Een pure en verfrissende infusie van Hibiscus sabdariffa, ook bekend als bissap of carcadet. Deze dieprode infusie is bijzonder populair in West-Afrika en valt op door haar levendige kleur en uitgesproken frisse, lichtzure smaak.
Hibiscus heeft een krachtig en dorstlessend karakter en kan zowel warm als koud worden gedronken. Voor een extra frisse of kruidige toets combineert hij uitstekend met verse munt of gember. Vooral als ijsthee is dit een bijzonder verfrissende keuze.
Smaakprofiel: fris, fruitig en licht zuur
Aroma’s: hibiscus
Zetadvies: 100 °C · 4 - 5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 500g
Beschikbaar in Sachet Christal: niet beschikbaar
Rooibos
Rooibos Citrus
Een frisse en aromatische rooibos uit Zuid-Afrika, gecombineerd met een levendig boeket van citrusvruchten. De natuurlijke zachte en ronde smaak van rooibos wordt aangevuld met frisse toetsen van citroen, sinaasappel en clementine, met een verrassend subtiel accent van kola (kolanoot). Het resultaat is een evenwichtige infusie die tegelijk zacht, fruitig en verfrissend is.
Omdat rooibos van nature theïnevrij is, kan deze infusie op elk moment van de dag worden gedronken. Ideaal voor 's avonds, maar dankzij zijn toegankelijke smaak ook geschikt voor kinderen. Zowel warm als koud erg aangenaam.
Smaakprofiel: zacht, fris en fruitig
Aroma’s: citroen, sinaasappel, clementine en kola (kolanoot)
Zetadvies: 90 °C · 4 - 5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: enkel op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Rooibos Vanille
Een zachte en bijzonder toegankelijke rooibos waarin het natuurlijke, licht honingachtige karakter van rooibos wordt gecombineerd met de warme en romige smaak van vanille. Het resultaat is een ronde, fluweelzachte infusie met een heerlijk gourmand karakter en een aangenaam zoete indruk, zonder zwaar te worden.
Dankzij zijn zachte smaak en het feit dat rooibos van nature theïnevrij is, is deze infusie ideaal voor elk moment van de dag en in het bijzonder voor ’s avonds. Een echte comfortthee voor liefhebbers van zachte en warme smaken.
Smaakprofiel: zacht, rond en gourmand
Aroma’s: vanille en subtiele honingtoetsen
Zetadvies: 90 °C · 4 - 5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: enkel op bestelling
Beschikbaar in Sachet Christal: 24*2g
Rooibos Oriental
Een zachte en fruitige rooibos waarin het natuurlijke, ronde karakter van rooibos wordt gecombineerd met een exotisch boeket van passievrucht, wijngaardperzik en wilde aardbei. De passievrucht zorgt voor een frisse, tropische toets, terwijl perzik en aardbei de infusie een zachte en sappige fruitigheid geven.
Het resultaat is een bijzonder toegankelijke en aromatische infusie met een mooi evenwicht tussen zoet en fris fruit. Rooibos bevat van nature geen theïne, waardoor Rooibos Oriental op elk moment van de dag kan worden gedronken.
Smaakprofiel: zacht, fruitig en exotisch
Aroma’s: passievrucht, perzik en wilde aardbei
Zetadvies: 90 °C · 4 - 5 min · 2g / 200 ml
Beschikbaar in losse thee: 250g / 1kg
Beschikbaar in Sachet Christal: enkel op bestelling